1.10.2018 / Gösterim Sayısı : 75

MEB Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü Modüler Eğitim Programı

​     26.09.2018 tarihinde Sayın Valimiz Ali YERLİKAYA tarafından imzalanarak yürürlüğe giren protokol ile İl Müdürlüğümüz ve Milli Eğitim İl Müdürlüğü arasında İl genelinde açılacak çiftçi kurslarında işbirliği sağlanacaktır.

     Sayıl İl Müdürümüz Mehmet KARAYILAN, Sayın Milli Eğitim İl Müdürü Cengiz METE, Sayın Vali Yardımcımız Uğur ALADAĞ ve Sayın Valimiz Ali YERLİKAYA'nın onayı ile Gaziantep İli ve ilçelerinde,  MEB Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü Modüler Eğitim programlarında yer alan, işbirliği ile açılacak olan Bahçecilik, Tarım Teknolojileri, Gıda Teknolojisi, Hayvan Sağlığı, Hayvan Yetiştiriciliği başlıkları altında yer alan kursların açılabilmesine, kursiyerlerimizin sertifikalandırılmasına, sertifikalarda kurum amirlerimizin imzalarının ve bakanlıklarımızın logolarının yer almasına imkan verecektir.

     İlçe Müdürlüklerimizin, İlçe Milli Eğitim ve Halk Eğitim Merkezi Müdürlükleri ile işbirliği protokolü çevresinde bahsi geçen kursların açılmasında da geçerli olacaktır. Söz konusu kurslara katılmak isteyenlerin İl/İlçe Müdürlüklerine başvurarak en az 12 kursiyerin talep etmesi halinde talep edilen kursların açılması mümkün olacaktır.

 Protokol.pdf

''